Антивікова краса сьогодні є однією з найбільших сторін догляду за шкірою, але коли слід починати користуватися цією завжди молодою стороною краси ?

serums anti-aging

КОЛИ МЕНІ СЛІД ПОЧАТИ?

Ви можете почати використовувати засоби проти старіння, як тільки вам виповниться 21 рік, але це просто, якщо ви хочете запобігти появі ранніх ознак, це не зовсім необхідно, і ви не повинні мати ознак старіння у цьому віці. Однак ваша шкіра старіє щодня, і настає момент, коли вона стає помітною, і ваше тіло та шкіра починають давати вам зрозуміти, що час вжити заходів, якщо ви хочете повернути годинник назад.
Але не бійтеся, старіння – це природний процес, і шкіра не може не стежити і втратити деякі можливості. Якщо ви не прихильник цього і хочете зробити ці знаки менш помітними, ми тут для вас.

ПЕРШІ ЗНАКИ

Перші ознаки, які виникають, зазвичай навколо очей. Якщо ви починаєте бачити тонкі лінії у формі гусячих лапок або шкіра верхньої повіки, яка опускається, це можуть бути першими попереджувальними ознаками. Це може початися вже з 20-х років, якщо ви не доглядали.
Якщо ви не будете використовувати захист від сонця, ваша шкіра почне проявляти плямистість та гіперпігментацію.

Пізніше, у 30 років, ваша міміка зміниться  і буде формувати вертикальні лінії (такі, як нахмурені лінії або лінії сміху), які, як правило, поглиблюються з віком.
З настанням 40-х років ваша шкіра помітно втрачає об’єм та еластичність, і ці старі лінії починають поглиблюватися, а складки починають провисати.
Незалежно від того, на якій фазі ви перебуваєте, якщо ви помітили один із цих ознак старіння, ви можете подати шкірі руку і послабити або зменшити будь-який вік.
Будьте здорові та бережіть, ваша шкіра колись покаже вам свою вдячність. Прочитайте наш допис у блозі про те, як запобігти та зменшити ознаки старіння незалежно від того, що ви шукаєте.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ З НАШОГО БЛОГУ ПРО АНТИ ВІКОВІ КРЕМИ

Старіння від сонця і як його запобігти

Біоферментація – ТЕХНОЛОГІЇ SEPAI

Догляд за шкірою шиї: повний посібник

АНТИ-ВІКОВІ ПОРАДИ ПО ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ РУК ДЛЯ МОЛОДШОГО ВИГЛЯДУ

ВИБИРАЄМО НАЙКРАЩИЙ ЗАХИСТ ВІД СОНЦЯ

ЩО ТАКЕ ЗАСОБИ ПРОТИ СТАРІННЯ?