Існує безліч видів засобів проти старіння. Більшість із них стверджують, що вони повертають годинник назад і роблять вам підтяжку обличчя протягом декількох хвилин, але не всі працюють так, як вони заявляють.
Це правда (на жаль), що крем не може творити чудес і усунути всі ознаки старіння за одну ніч, змушуючи виглядати на 20 років у свої 40 років. Але це також правда, що багато проблем зі шкірою можна вирішити, щоб зрозуміти, як і вибрати найкращий засіб для вашої шкіри, важливо знати, що антивікові продукти роблять для вас.

what_is_antiaging_products

ЩО РОБИТИ КРЕМ ПРОТИ СТАРІННЯ?

Більшість кремів роблять, щоб уникнути зморшок та вікових ознак, щоб уникнути втрати колагену. Колаген є дуже важливою частиною структури вашої шкіри. З кожним днем колаген зазнає стресу через використання м’язів обличчя, але з’являється хиткість, коли весь цей стрес накопичується, і ваша шкіра перестає бути такою ж пружною, як і раніше, в результаті чого з’являються зморшки та лінії обличчя.
Коли засіб, який бореться з втраченим колагеном, діє на вашу шкіру, це уповільнює швидкість втрати води та підтримує еластичність шкіри. Це робить зморшки менш помітними і допомагає запобігти їх ранньому появі, але, на жаль, крем не може повністю стерти всі зморшки, створені вашою шкірою.

Шукайте найефективніші інгредієнти

Зважаючи на це, ви не можете повернути годинник назад, але ви можете допомогти шкірі старіти повільніше та краще, роблячи вікові ознаки менш рясними та м’якими, ніж це було б зазвичай.
Деякі інгредієнти, що містяться в антивікових продуктах, ефективніші за інші, тому ми зробили для вас шпаргалку, щоб стежити за ними:
Екстракт виноградних кісточок. Тут повно антиоксидантів та протизапальних засобів, що сприяють загоєнню ран. Ми використовуємо його на таких продуктах, як місцевий крем для очей, FLAWLESS LIPS та сироватка DE-PUff EYES.
Ретинол. Навіть незважаючи на те, що більшість брендів має інгредієнт для боротьби зі старінням, з ним виникає багато негативних наслідків. Ось чому на нашій бездоганній лінії ми створили формулу з усіма чудовими результатами ретинолу, але без нього!
Вітамін С. Чудовий антиоксидант, який захищає шкіру від сонця (головна причина вікових ознак).

what_is_antiaging_products

Гідроксикислоти. Це ексфоліантні кислоти, що містяться в лимонних фруктах, яблуках та мигдалі. Вони видаляють мертву шкіру і допомагають новій рости гладкою та рівномірно пігментованою.
Пептиди. Знайдено на таких продуктах, як екстракт Redensify, сироватка DE-PUff EYES та SUBLIME YOUTH OIL. Вони загоюють рани і допомагають при розтяжках або зморшках.
Пам’ятайте про ці поради, вибираючи засоби проти старіння, і швидше за все ви знайдете ідеальний збіг!

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ З НАШОГО БЛОГУ ПРО АНТИ ВІКОВІ КРЕМИ

Старіння від сонця і як його запобігти

Біоферментація – ТЕХНОЛОГІЇ SEPAI

Догляд за шкірою шиї: повний посібник

АНТИ-ВІКОВІ ПОРАДИ ПО ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ РУК ДЛЯ МОЛОДШОГО ВИГЛЯДУ

ВИБИРАЄМО НАЙКРАЩИЙ ЗАХИСТ ВІД СОНЦЯ

КОЛИ МЕНІ ПОЧАТИ ВИКОРИСТАННЯ ПРОДУКТІВ ПРОТИ СТАРІННЯ?