Літо тільки починається, але сонце світить весь рік, і важливо знати, як бути в безпеці в будь-який час, переважно в цей жаркий сезон. Тож візьміть капелюх і тримайте сонцезахисний крем близько!

Але почекайте! Як ви можете знати, чи підходить вам сонцезахисний крем? Правда полягає в тому, що ми ніколи не захищені на сто відсотків, є промені, які потрапляють на вашу шкіру незалежно від продукту, наприклад, інфрачервоні промені або видиме світло, яке пошкоджує і старіє шкіру.

це не так, як здається

Важливо знати, як користуватися та вибирати сонцезахисний крем, щоб залишатися якомога захищенішим. Більшість людей купують сонцезахисні креми з найбільшою кількістю SPF. Очевидно, що SPF 100 краще, ніж SPF 50, так? Але це не завжди правильно. При правильному використанні SPF 20 може захистити вас навіть більше, ніж SPF 50 неправильно використаний!

Щоб це зрозуміти, потрібно знати, що незалежно від продукту важливо дотримуватися інструкцій та застосовувати його регулярно. Щоб досягти справжнього захисту 50+, вам потрібно буде використовувати половину пляшки на день. Тонкий шар сонцезахисного крему SPF 50 забезпечить вам захист SPF 20, тому фахівці рекомендують сонцезахисні креми з більшим показником.

ЗРОЗУМІЙТЕ, ЩО ЦЕ ЗНАЧАЄ

Шукаючи сонцезахисний крем, майте на увазі, що SPF означає, скільки часу ви можете залишатися на сонці порівняно з часом, який кожен із нас вимагає, щоб отримати сонячні опіки залежно від шкіри.

Цифра поруч із цією абревіатурою – це рівень захисту, який ви отримуєте виключно від УФ-променів.

Якщо пляшка заявляє про високий спектр, це, означає, що вона захищає вас від ультрафіолетових та ультрафіолетових променів, але майте на увазі, що захистити шкіру можна лише від третини всього випромінювання.

Тож, вибираючи сонцезахисного крему, не надто роздумуйте над цифрами, які бачите. Вибирайте засіб, який найкраще підходить для вашої шкіри та не містить шкідливих інгредієнтів, а головне, наносіть сонцезахисний крем обережно, регулярно та у хороших кількостях, якщо ви збираєтеся піддаватися сильному сонячному світлу.

Насолоджуйтесь усім, що може запропонувати літо, не завдаючи шкоди шкірі, гарні спогади не потребують постійних слідів, щоб їх запам’ятали!

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ З НАШОГО БЛОГУ ПРО АНТИ ВІКОВІ КРЕМИ

Старіння від сонця і як його запобігти

Біоферментація – ТЕХНОЛОГІЇ SEPAI

Догляд за шкірою шиї: повний посібник

АНТИ-ВІКОВІ ПОРАДИ ПО ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ РУК ДЛЯ МОЛОДШОГО ВИГЛЯДУ

КОЛИ МЕНІ ПОЧАТИ ВИКОРИСТАННЯ ПРОДУКТІВ ПРОТИ СТАРІННЯ?

ЩО ТАКЕ ЗАСОБИ ПРОТИ СТАРІННЯ?