Старіння – це те, що трапляється з усіма нами. З віком наша шкіра проходить через природні процеси, яких не уникнути. Однак можна запобігти до 80% видимих ознак старіння, оскільки вони спричинені пошкодженням сонцем.

Коли ви перебуваєте на сонці, УФ-промені проникають у шкіру і пошкоджують її. З 5 основних ознак старіння принаймні 3 пов’язані з перебуванням на сонці.

sun-aging

Які наслідки?

Темні плями, зморшки та сухість шкіри – це найпоширеніші видимі ознаки, які може спричинити сонце. Наскільки сильно змінюється ваша шкіра та наскільки яскраво виражені ці ознаки, здебільшого пов’язано з перебуванням на сонці протягом усього життя.

Одними з перших помітних ознак, що з’являються на вашому тілі, є темні плями, зазвичай на руках, руках і обличчі. Звичайно, на вашій шкірі є плями, які стають видимими під впливом сонця протягом багатьох років.

Завдяки УФ-променям уражаються еластичні волокна, які утримують вашу шкіру стійкою, дозволяючи зморшкам розвиватися або погіршуватися.

Крім того, щоб носити сонцезахисний крем щодня, залишатись зволоженим – це також обов’язково. Суха шкіра з віком може бути постійнішою, і це може збільшити появу зморшок і тонких ліній.

Як уникнути пошкодження сонцем

Дійсно, ми не можемо повернутися в наші молоді роки, щоб приділяти більше уваги сонцю і частіше застосовувати сонцезахисний крем. Що ми можемо зробити, це доглядати за своєю шкірою зараз і приймати здоровіші звички.

Припиніть сонячні ванни навіть у соляріях. Найбезпечніший спосіб отримати природний загар – це надійні продукти, такі як підсилювач V6.8 Tan Pro.

Носіть шапки та уникайте сонця, коли його промені потужніші, між 10 ранку та 15 вечора.

І звичайно, носіть сонцезахисний крем, навіть взимку або коли сонце не заходить. Дізнайтеся, як вибрати найкращий сонцезахисний крем, натиснувши тут. Ми настійно рекомендуємо City Shield. Докладніше про те, чому ми робимо це, читайте тут.

sun-aging

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ З НАШОГО БЛОГУ ПРО АНТИ ВІКОВІ КРЕМИ

Біоферментація – ТЕХНОЛОГІЇ SEPAI

Догляд за шкірою шиї: повний посібник

АНТИ-ВІКОВІ ПОРАДИ ПО ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ РУК ДЛЯ МОЛОДШОГО ВИГЛЯДУ

ВИБИРАЄМО НАЙКРАЩИЙ ЗАХИСТ ВІД СОНЦЯ

КОЛИ МЕНІ ПОЧАТИ ВИКОРИСТАННЯ ПРОДУКТІВ ПРОТИ СТАРІННЯ?

ЩО ТАКЕ ЗАСОБИ ПРОТИ СТАРІННЯ?