ПЕРШИЙ ДО ВІКУ І НІКОЛИ В ПІДОМОСТІ

Шия – це частина тіла, якою часто нехтують, застосовуючи щоденний режим догляду за шкірою. Однак ті частини тіла, які не доглядались регулярно, як шия та грудна клітка, виявляють ознаки старіння раніше, ніж інші. Дізнайтеся, як правильно доглядати за шиєю, ніколи не пізно!

ДІЙТЕ ЗАРАЗ

Є способи запобігти, а також лікувати наявні ознаки старіння на шиї, і вони вимагають мінімальних зусиль, якщо ви вже звикли до процедури догляду за шкірою. Продукти, які ви використовуєте для решти шкіри, не обов’язково працюють на шию, оскільки ця шкіра тонша і чутлива.

Продукт, створений спеціально для шиї, є корисним. Вони, як правило, ніжніші, але потужні. У Sepai ми маємо сировину Flawless Lift та крем Flawless Neck.

Flawless Lift – це сироватка для обличчя та шиї, яка зміцнює, тонізує та вдосконалює. Вона ідеально підходить для шкіри з ознаками зморшок та відсутністю еластичності, незалежно від типу шкіри.

Flawless Neck – це вдосконалюючий крем, що надає мікроліфтинг та регенерацію. Він також діє на зморшки і призводить до зміцнення, м’якості шкіри. Він також висвітлює та уніфікує тон шкіри, що допомагає при плямах нерівномірного тону шкіри або просто досягти яскравого вигляду.

ПІСЛЯ ДОГЛЯД ЗА ШКІРОЮ

Не забувайте про захист від сонця. Надягайте шар сонцезахисного крему щодня перед виходом на вулицю та залишайтеся захищеними.

Хоча це може здатися дивним, зверніть увагу на свою поставу. Шия звисає швидше, ніж інші частини, оскільки на неї впливає сила тяжіння. На додаток до цього, наші сучасні звички змушують нас регулярно дивитись вниз – до своїх телефонів, екранів, парт чи комп’ютерів. Виправте це, намагаючись тримати голову вгору, коли зможете, але також застосовуючи крем від основи шиї вгору.

За допомогою цих простих порад ви можете кардинально змінити майбутнє своєї шиї. Приймаючи лише кілька хвилин свого часу щодня, ви зможете набагато краще виглядати і відчувати свою шию, зберігаючи догляд та захист.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ З НАШОГО БЛОГУ ПРО АНТИ ВІКОВІ КРЕМИ

Старіння від сонця і як його запобігти

Біоферментація – ТЕХНОЛОГІЇ SEPAI

АНТИ-ВІКОВІ ПОРАДИ ПО ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ РУК ДЛЯ МОЛОДШОГО ВИГЛЯДУ

ВИБИРАЄМО НАЙКРАЩИЙ ЗАХИСТ ВІД СОНЦЯ

КОЛИ МЕНІ ПОЧАТИ ВИКОРИСТАННЯ ПРОДУКТІВ ПРОТИ СТАРІННЯ?

ЩО ТАКЕ ЗАСОБИ ПРОТИ СТАРІННЯ?