Біоферментація – це техніка, яка використовується роками, але нещодавно додана до догляду за шкірою. Ви можете знати про користь для здоров’я вживання ферментованої їжі, ці самі знання тепер застосовуються і для догляду за шкірою!

biofermentation

переваги біоферментації

У Sepai ми застосовуємо цю технологію до наших інгредієнтів, щоб надзвичайно підвищити вміст вашої шкіри. В результаті процесу біоферментації надходять поживні речовини, мінерали та активні речовини, які набагато швидше засвоюються шкірою, а також створюють амінокислоти та антиоксиданти.

Ми хочемо надати вашій шкірі найкорисніші інгредієнти, і один з найкращих способів зробити це шляхом ферментації. Як тільки інгредієнт потрапляє на вашу шкіру, його не завжди можна розщепити на вітаміни або мінерали, бродіння дозволяє нам надати вашій шкірі найкращу харчову цінність на клітинному рівні.

Протягом деяких років багато досліджень досліджували переваги ферментованих інгредієнтів. Було виявлено, що антиоксиданти збільшуються шляхом біоферментації, ефективніше обробляючи зморшки та пігментацію (1). Подібним чином, інше дослідження показало, що ферментовані інгредієнти забезпечують більші переваги завдяки поліпшенню їх абсорбційної та імунодепресивної дії.

Біоферментоване чи ні, майбутнє догляду за шкірою в природі, і в Sepai ми залишаємось вірними своїм принципам, надаючи вашій шкірі найбезпечніші та найефективніші натуральні інгредієнти з меншим впливом на навколишнє середовище, залишаючись таким же стійким, як завжди.

biofermentation

(1) 2012 р., Корейський університет – кафедра харчування та харчування

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ З НАШОГО БЛОГУ ПРО АНТИ ВІКОВІ КРЕМИ

Старіння від сонця і як його запобігти

Догляд за шкірою шиї: повний посібник

АНТИ-ВІКОВІ ПОРАДИ ПО ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ РУК ДЛЯ МОЛОДШОГО ВИГЛЯДУ

ВИБИРАЄМО НАЙКРАЩИЙ ЗАХИСТ ВІД СОНЦЯ

КОЛИ МЕНІ ПОЧАТИ ВИКОРИСТАННЯ ПРОДУКТІВ ПРОТИ СТАРІННЯ?

ЩО ТАКЕ ЗАСОБИ ПРОТИ СТАРІННЯ?