АНТИ ВІКОВИЙ КРЕМ

Люди схильні відчувати любов та ненависть до старіння і всього, що з ним пов’язане. Є хороші речі, такі як спогади, нові пригоди чи знання, але більшості людей, здається, не подобаються фізичні зміни. Якщо ви один з них, то ця інструкція для вас!

ЯКІ ПЕРШІ ПРИЗНАКИ СТАРІННЯ?

5 ПРИЗНАКІВ СТАРІННЯ

З 25 років на поверхні шкіри починають з’являтися перші ознаки старіння. Старіння – це не просто зморшки і обвисла шкіра, є 5 основних ознак, на які слід звертати увагу, якщо ви не хочете виглядати старим.

Темні плями або гіперпігментація дійсно поширені. Вони здебільшого з’являються на руках та обличчі з багатьох причин. Основною причиною їх появи є пошкодження від сонця, навіть якщо спочатку воно не проявляється, на шкірі є плями, які роками з’являються під впливом УФ-променів. Це залежить від вашого типу шкіри та генів, але захист шкіри високим SPF покаже результати, коли ви старієте.

Ще одна ознака старіння – це сухість шкіри. Цей фактор також збільшує кількість зморшок і тонких ліній, що може ще більше спонукати вас підтримувати шкіру зволоженою.

Це призводить до появи зморшок. У більшості випадків вони неминучі через те, як шкіра працює природним чином, але турбота про свою шкіру і збереження здоров’я значно зменшать їх кількість і поліпшать їх зовнішній вигляд, тому не здавайтеся.

Також з’являються відкриті пори. Вони можуть виникати через жирну шкіру, сильних висипань прищів або через те, що з віком шкіра втрачає еластичність. На щастя, цього можна уникнути і з певною обережністю виправити.

Інша проблема, викликана еластичністю шкіри – це в’ялість шкіри. В’яла шкіра починає з’являтися, здається, нізвідки, коли ви старієте, але не хвилюйтеся, це можна доглядати декількома різними способами.

ЯК ЗУПИНИТИ СТАРІННЯ

ВИХІД Є

Навіть якщо деякі елементи старіння природні для вашої шкіри і повністю уникнути їх неможливо, завжди є способи відстрочити або поліпшити зовнішній вигляд цих ознак. Люди в усьому світі витрачають мільйони на продукти проти старіння, при тому не знають, чи будуть вони працювати, тому ми прагнемо створити світ, в якому догляд за шкірою буде легким і люди будуть знати, що найкраще підходить для їх конкретного типу шкіри, без необхідності робити мільйон спроб.

З цього приводу ми представляємо вам лінію проти старіння, яка впливає на всі ознаки старіння, бореться, запобігає і пом’якшує їх.

Recovery – це наша оптимізована формула для роботи клітин, яка забезпечує сьогодення і тривале лікування проти старіння. Він підвищує здатність шкіри захищатися, захищати і відновлювати себе, перемотуючи годинник старіння на вашій шкірі.

По-перше, це RESTART, безмасляна сироватка з легким і матуючим ефектом. Використовуйте її після очищення шкіри, якщо у вас комбінована або жирна шкіра. Якщо у вас нормальна або суха шкіра, виберіть BOOSTER +, насичену сироватку яка інтенсивно зволожує текстурою. Вона має високу концентрацію активних інгредієнтів, завдяки яким виконує свою роботу всього за пару крапель.

Після сироватки приходить зволожуючий крем. Ви можете вибрати між GLOBAL та GLOBAL +, доступні на безмасляних та багатих презентаціях. Вони забезпечують глобальний оптимізуючий догляд, який оздоровлює та живить шкіру, заповнюючи зморшки та дрібні лінії.

Очі – це перша частина обличчя, яка демонструє ознаки старіння, саме тому у нас два креми для очей на цій самій лінії. LOCAL та LOCAL + спеціально розроблені для м’якого та ефективного догляду за зоною контуру очей. Вони випускаються у безмасляній та насиченій формі, що дозволяє кожному користуватися ними.

Також у нас є крем для тіла, ідеально підходить для зволоження та збереження вашого тіла таким же свіжим, як і ваше обличчя. Цей шовковистий крем покращує природний життєвий тонус шкіри, робить її більш свіжою та молодшою.

Обов’язково ретельно доглядайте за шкірою та дотримуйтесь цих порад, і вам не потрібно буде ставати вампіром, щоб залишатися назавжди молодим!

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ З НАШОГО БЛОГУ ПРО АНТИ ВІКОВІ КРЕМИ

Старіння від сонця і як його запобігти

Біоферментація – ТЕХНОЛОГІЇ SEPAI

Догляд за шкірою шиї: повний посібник

АНТИ-ВІКОВІ ПОРАДИ ПО ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ РУК ДЛЯ МОЛОДШОГО ВИГЛЯДУ

ВИБИРАЄМО НАЙКРАЩИЙ ЗАХИСТ ВІД СОНЦЯ

КОЛИ МЕНІ ПОЧАТИ ВИКОРИСТАННЯ ПРОДУКТІВ ПРОТИ СТАРІННЯ?

ЩО ТАКЕ ЗАСОБИ ПРОТИ СТАРІННЯ?