ОТРИМАЙТЕ МОЛОДШИЙ ВИГЛЯД РУК ІЗ АНТИ -ВІКОВИМИ ПОРАДАМИ ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОМ

Що стосується старіння, то наші руки першими демонструють ознаки років. Шкіра на тильній стороні рук тонша, ніж на обличчі, саме тому вони спочатку виявляють ознаки старіння, а також старіють швидше, ніж решта шкіри.

ПРОЦЕС СТАРІННЯ ВАШИХ РУК

Як частина нормального процесу старіння, спричиненої впливом сонця, наші колагенові та еластинові волокна починають руйнуватися. Це помітно впливає на ваші руки через незначну кількість жиру на тильних сторонах рук. З часом шкіра почне надавати зморшкувату текстуру, пігментні плями та опуклі вени.

Однак не втрачайте надію на свої руки, є багато способів побалувати їх вдома чи за допомогою професіоналів. Ви можете скористатися домашнім та недорогим підходом або відвідати вишукане лікування, і те, і інше може мати великі ефекти та вплинути на те, як зараз виглядають ваші руки, та як вони постаріють у майбутньому.

ЛІКУЙТЕ СВОЇ РУКИ

Щоранку мийте руки тим самим продуктом, який ви використовуєте для обличчя, вони обидва заслуговують однакової уваги, а потім нанесіть кілька крапель антивікової сироватки. Поки руки ще вологі, нанесіть крем для кращого вбирання, спробуйте зволожити після виходу з душу або миття рук.

Волога дійсно важлива для ваших рук, більше, ніж для будь-якої іншої частини вашого тіла, оскільки вони завжди піддаються дії різних елементів,  втрачаючи захисну масляну мантію. Це не відновить пошкодження від сонця, але це може допомогти, надавши рукам молодий вигляд та захистивши їх.

Ми радимо вам спробувати цей челлендж і перемогти! Використовуйте крем Flawless Hands протягом 10 ночей, поспіть в рукавичках, а на 11-й день поділіться з нами своїми результатами, щоб отримати наступний крем безкоштовно! Гарантоване задоволення, якщо з якоїсь причини результати вам не сподобаються, поверніть свої гроші. Приєднуйся сюди!

Догляд за шкірою – це нескінченна робота, але вона може бути приємною. Побалуйте себе і ви будете почуватись і виглядати краще!

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ З НАШОГО БЛОГУ ПРО АНТИ ВІКОВІ КРЕМИ

Старіння від сонця і як його запобігти

Біоферментація – ТЕХНОЛОГІЇ SEPAI

Догляд за шкірою шиї: повний посібник

ВИБИРАЄМО НАЙКРАЩИЙ ЗАХИСТ ВІД СОНЦЯ

КОЛИ МЕНІ ПОЧАТИ ВИКОРИСТАННЯ ПРОДУКТІВ ПРОТИ СТАРІННЯ?

ЩО ТАКЕ ЗАСОБИ ПРОТИ СТАРІННЯ?