ПРО НАС

Заснована в 2009 році з бажанням створити природний, безпечний, чистий та ефективний догляд за шкірою, який би відповідав РЕАЛЬНИМ потребам чоловіків та жінок у суєтному суспільстві в умовах постійної еволюції.
Втомившись від продуктів, які не тільки ніколи не забезпечать обіцяного, але спричинять негативні побічні ефекти, наша засновниця Паола Гуліотта вирішила використати свою пристрасть та глибокі знання у формулюванні для виготовлення власних косметичних продуктів, щоб допомогти іншим.

Продукти SEPAI з Барселони незабаром змінили парадигми індустрії догляду за шкірою.

sepai laboratories

ПРИСТРАСТЬ ДО БЕЗПЕЧНИХ ІНГРЕДІЄНТІВ

Форма для догляду за шкірою

Захоплюючі пейзажі Венесуели та довгі прогулянки Тосканою влітку, шукаючи спеціальні інгредієнти для кухні, поєдналися з її успадкованою пристрастю до догляду за шкірою, і це втілило в життя її потребу в покращенні життя людей за допомогою чистого, натурального, високоефективного та безтурботного догляду за шкірою.

Sepai skincare formulation

ФОРМУВАННЯ ПРИРОДИ ТЕХНОЛОГІЄЮ

Sepai – це європейська лабораторія, що спеціалізується на високоефективному догляді за шкірою та утримує 3 торгові марки по догляду за шкірою, орієнтуючись на максимальну ефективність природи без шкоди для безпеки та чистоти.
Паола Гугліотта експерт в догляді за шкірою з ступенем доктора косметології, розробила новий підхід до старіння, який надасть видимі результати, одночасно глибоко відновлюючи та захищаючи шкіру, забезпечуючи найкращі результати в короткостроковій та довгостроковій перспективі.

Shaping nature wit technology

ФОРМУВАННЯ ПРИРОДИ ТЕХНОЛОГІЄЮ

Sepai – це європейська лабораторія, що спеціалізується на високоефективному догляді за шкірою та утримує 3 торгові марки по догляду за шкірою, орієнтуючись на максимальну ефективність природи без шкоди для безпеки та чистоти.
Паола Гугліотта, експерт з догляду за шкірою з докторським ступенем косметології, розробила новий підхід до старіння, який би дав видимі результати, одночасно глибоко відновлюючи та захищаючи шкіру, забезпечуючи найкращі результати в короткостроковій та довгостроковій перспективі.

ДІЯ ПРОТИ РЕАКЦІЇ

Дитинство Паоли включало лабораторію її матері, де вона на власні очі побачила злиття компонентів і дізналася “дію проти реакції”.
Цей досвід привів її до розуміння того, як лабораторні роботи можуть ефективно збагатити життя інших. Сьогодні в SEPAI вона очолює команду, засновану на принципах чесності, чистоти та максимальної ефективності, що є доказом повного прориву в галузі догляду за шкірою.

Action vs reaction

КРИСТАЛЬНО ЧИСТИЙ

Наша рушійна сила – це любов до того, що ми робимо щодня.
Девіз – досконалість, рух послідовний.
Наші лабораторії досліджують красу з різних вимірів, де унікальні формули розкривають нашу філософію у всіх її виразах.

Our laboratories explore beauty from multiple dimensions

Вся продукція виробляється та розробляється в Барселоні, Іспанія

sepai Barcelona

ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК

Не соромтеся задавати будь-які питання, ми відповімо менше ніж за 24 години